Przejdź od razu do jednego z Kursów. Wybierz tematy dla siebie
lub cały pakiet wszystkich aktualnych odcinków

lub przeczytaj o co tutaj chodzi?

Chcesz rysować tak, aby Twoje prace przyciągały wzrok? Przykuwały? Zachwycały??? Chcesz poznać świetne triki, które pozwalają niesamowicie przyspieszyć pracę nad rysunkiem, tworzyć realistycznie oraz zarabiać na swoich pracach? A może chcesz poznać wszystkie PODSTAWY rysunku i perfekcyjnie je opanować, by potem zagłębić się we wszystkie techniki rysowania artystycznego? A może przygotowujesz się do egzaminu na uczelnię artystyczną lub – przeciwnie – nie chcesz lub nie możesz na taką uczelnię iść ale marzy Ci się, by zostać artystą?

JESTEŚ W IDEALNYM MIEJSCU 😀

Takich kursów jeszcze nie było!

Dlaczego? Ponieważ ja nie powielam książek o rysowaniu, jakich zostało napisanych setki, a może i tysiące. W każdej z nich znajdziecie podobne treści, podobne tematy. A żadna z nich nie wyczerpuje tematu i nie pozwala na osiągnięcie wysokiego poziomu.

Ja tworzę dla Was ten kurs w oparciu o moje wieloletnie doświadczenie w zawodzie rysownika. Piszę to jako właściciel firmy artystycznej, która z roku na rok przynosi coraz większe zyski, dzięki czemu wiem, jak w tej dziedzinie stać się zauważonym.

Piszę to jako absolwent Instytutu Sztuk Pięknych, dla ludzi, którzy czują, że to chcą w życiu robić, że tej artystycznej fali chcą się dać ponieść, którzy, być może, chcą na niej zarabiać.

Nie twórzcie swoich dzieł do szuflady! Stawajcie się coraz lepsi i pokażcie swój talent światu, który dziś jest wspaniałym miejscem do tego, by tworzyć piękne rzeczy!

Szkolenie RYSUJ Z KRISSEM jest tworzone tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Szkolenie jest podzielone na dwa całkowicie różne Kursy, publikowane w częściach, każdy temat osobno. Dzięki temu możecie wybrać te zagadnienia, które Was interesują, z którymi macie kłopot lub kolekcjonować wszystkie i przejść całą drogę wraz ze mną. Jednak NAJLEPSZE REZULTATY osiąga się przerabiając odcinki po kolei!

Wszystko to podane jest w lekkiej, przyjemnej formie. Każda część to będzie ogrom wiedzy w postaci tekstu, zdjęć, szkiców, oraz wielu godzin video!

Wszystko zobaczycie KROK PO KROKU. KRESKA PO KRESCE. Tego nie znajdziecie w żadnej książce!!! W żadnym ognisku plastycznym, ani szkole artystycznej. Z doświadczenia wiem, że najlepiej się uczyć podpatrując, jak robią to najlepsi, a nie słuchając jedynie opinii i krytyki!

Oddaję w Wasze ręce całą moją wiedzę i doświadczenie, którą postaram się porcjować odcinkami wydawanymi przynajmniej raz w miesiącu, za cenę mniejszą niż godzina korepetycji. Mniejszą niż zachcianki kupione na wieczór w markecie…

Możecie prezentować swoje prace wykonane w ramach tego Kursu i dyskutować z innymi uczestnikami, otrzymywać porady itd. na Facebook`owej Grupie:  RYSUJ Z KRISSEM, do której Was serdecznie zapraszam!

Kliknij i dołącz do Facebook`owej grupy wsparcia: RYSUJ Z KRISSEM 

Czym różnią się Kursy?

Dla osób, które chcą zgłębić dokładnie sztukę rysunku tak jak na zwykłym ASP – tylko lepiej 😁

✅ Poznaj perfekcyjnie wszystkie PODSTAWY rysunku
✅ Poznaj wszystkie zasady rysunku akademickiego
✅ Przygotuj się do egzaminu na Artystyczną Uczelnię lub
✅ Zostań świetnym artystą bez konieczności studiowania w publicznych szkołach
✅ Ucz się gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak szybko chcesz – online
✅ Rysuj z natury lub ze zdjęć – według uznanych zasad w rysunku
✅ Twórz stylizowane portrety i postaci
✅ Twórz swoje własne projekty, postaci i całe światy
✅ Zostań kreatywnym twórcą z własnym charakterem

Kurs, ze względu na rysowanie aktów w kilku lekcjach – nie nadaje się dla dzieci!

Dla osób, które chcą rysować szybko, efektownie i pięknie ze zdjęć często wbrew tzw. “zasadom” 😎

✅ Naucz się rysować ze zdjęć szybkie, proste, miejskie pejzaże
✅ Poznaj metody na ekspresowy szkic (nawet w kilka minut)
✅ Naucz się rysować portrety ludzi i zwierząt, czarno-białe i kolorowe
✅ Poznaj triki, które niesamowicie przyspieszą Twoją pracę
✅ Naucz się rysować tak, by zachwycać odbiorców
✅ Rysuj to, co się najlepiej sprzedaje – portrety ludzi i zwierząt
✅ Kurs “od zera”, poprzez rysowanie ołówkiem, kredkami ołówkowymi i pastelami
✅ Ucz się kiedy chcesz, gdzie chcesz i jak szybko chcesz – online
✅ Setki stron tekstu, szkiców, zdjęć oraz dziesiątki godzin materiału video

Kurs może być przeznaczony również dla osób poniżej 18-go roku życia