Przejdź od razu do Kursu. Wybierz tematy dla siebie
lub cały pakiet wszystkich aktualnych odcinków

lub przeczytaj o co tutaj chodzi?

Chcesz rysować tak, aby Twoje prace przyciągały wzrok? Przykuwały? Zachwycały???

TO JESTEŚ W IDEALNYM MIEJSCU 😀

Takiego kursu jeszcze nie było!

Dlaczego? Ponieważ ja nie powielam książek o rysowaniu, jakich zostało napisanych setki, a może i tysiące. W każdej z nich znajdziecie podobne treści, podobne tematy.

Ja tworzę dla Was ten kurs w oparciu o moje wieloletnie doświadczenie w zawodzie rysownika. Piszę to jako właściciel firmy artystycznej, która z roku na rok przynosi coraz większe zyski, dzięki czemu wiem, jak w tej dziedzinie stać się zauważonym.

Piszę to dla ludzi, którzy czują, że to chcą w życiu robić, że tej artystycznej fali chcą się dać ponieść, którzy, być może, chcą na niej zarabiać.

Nie twórzcie swoich dzieł do szuflady! Stawajcie się coraz lepsi i pokażcie swój talent światu, który dziś jest wspaniałym miejscem do tego, by tworzyć piękne rzeczy!

Szkolenie RYSUJ Z KRISSEM jest tworzone tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Kurs jest publikowany w częściach, każdy temat osobno. Dzięki temu możecie wybrać te zagadnienia, które Was interesują, z którymi macie kłopot lub kolekcjonować wszystkie i przejść całą drogę wraz ze mną. Jednak NAJLEPSZE REZULTATY osiąga się przerabiając odcinki po kolei!

Wszystko to podane jest w lekkiej, przyjemnej formie e-booka do pobrania. Każda część to będzie ogrom wiedzy w postaci tekstu, zdjęć, szkiców, a forma PDF sprawi, że można je będzie czytać na komputerze, tablecie, telefonie lub po prostu wydrukować i cieszyć się wersją papierową.

Ale to nie wszystko!

Większość tematów będzie posiadało link do filmów video, na których wszystko to, o czym przeczytacie – również zobaczycie! KROK PO KROKU. KRESKA PO KRESCE. Tego nie znajdziecie w żadnej książce!!! W żadnym ognisku plastycznym, ani szkole artystycznej. Z doświadczenia wiem, że najlepiej się uczyć podpatrując, jak robią to najlepsi, a nie słuchając jedynie opinii i krytyki!

Oddaję w Wasze ręce całą moją wiedzę i doświadczenie, którą postaram się porcjować odcinkami wydawanymi przynajmniej raz w miesiącu, za cenę mniejszą niż godzina korepetycji. Mniejszą niż zachcianki kupione na wieczór w markecie…

Ten Kurs, jednakże, to nie tylko treści do czytania i oglądania. To ogromne przedsięwzięcie szkoleniowe

Możecie prezentować swoje prace wykonane w ramach tego Kursu i dyskutować z innymi uczestnikami, otrzymywać porady itd. na Facebook`owej Grupie:  RYSUJ Z KRISSEM, do której Was serdecznie zapraszam!

Kliknij i dołącz do Facebook`owej grupy wsparcia: RYSUJ Z KRISSEM 

Zawsze powtarzam, że KAŻDY MA SWÓJ TALENT.

Mój uzewnętrznił się w rysunku i pozwolił wydać na świat około 10 000 prac. Tak. Mniej więcej tyle rysunków wyszło spod mojej ręki w ciągu 10 lat pracy zawodowej. A trzeba Wam wiedzieć, że właśnie rysunkiem zajmuję się od dekady, jest to moje hobby i praca, moja pasja i utrzymanie, szczęście i przekleństwo. Przez te wszystkie lata tworzyłem portrety i karykatury na zamówienie, poświęcałem temu dni i noce, czasem weekendy i święta, bo rysunek płynie w mojej krwi i stał się pierwiastkiem niezbędnym do życia.

W ostatnich latach dostawałem mnóstwo wiadomości z prośbami o porady w kwestii rysunku, technik, materiałów ale również motywacji, zarabiania na własnej pasji i prowadzenia firmy.

W konsekwencji, powstała właśnie ta strona, która zawierać będzie, przede wszystkim, kurs rysunku od samiuśkich podstaw. Jestem przekonany, że mnóstwo cennych wskazówek znajdą tutaj Ci z Was, którzy już rysują i chcą robić to coraz lepiej, ale również i Ci, którzy dopiero tę wielką przygodę zaczynają.

Jednakże nie będą to teoretyczne wykłady z historii sztuki czy suche opisy technik z bazgrołami, jakich wiele na rynku, w księgarniach, czy internecie. Przez wiele lat pracy w zawodzie rysownika, śmiem twierdzić, że wiem, co jest potrzebne, a co kompletnie zbędne, czego się nauczyć, a co sobie odpuścić.

Znajdziecie tutaj same PRAKTYCZNE, MEGA WAŻNE rzeczy, które pomogą Wam w szybkim tempie stawać się coraz lepszymi!

Pokażę Wam, jak rysować lepiej i szybciej, jak sprawić, by Wasze prace nie były zwyczajne, jakie triki stosuję w codziennej pracy i co sprawia, że klienci do mnie wracają.