Wszyscy na pewno widzieliśmy zdjęcia i filmy z przejść granicznych na Wschodzie Polski. Setki tysięcy ludzi, którzy uciekają przed wojną…
Wśród nich jest wiele brzdąców – małych, kilkuletnich dzieci. Przestraszone, zapłakane, zagubione.
To właśnie im chcemy zapewnić nieco uśmiechu, sprawić, by choć na chwilę zapomniały o tym, co się dzieje!

Mnóstwo Organizacji i ludzi o wielkich sercach stara się, by ludzie chroniący się w naszym kraju mieli najbardziej potrzebne rzeczy – jedzenie, dach nad głową, ubranie. To bardzo ważne!
Ale my chcemy dać dzieciom chwilę zapomnienia, a rodzicom i opiekunom Ośrodków – pomóc w zorganizowaniu czasu i zabawy najmłodszym.

MY -Artyści – Twórcy – Rysownicy – Malarze – Hobbyści
TEŻ MOŻEMY POMÓC!
WYKORZYSTAJMY NASZ TALENT!

Czy pamiętasz, jak mając kilka lat godzinami siedziałeś nad kolorowanką z kredkami starając się nie wyjść za linie i dobierać ładne kolory? Z wystawionym na brodzie językiem spędzałeś tak długie godziny, zapominając o całym świecie. WSZYSTKIE DZIECI KOCHAJĄ RYSOWAĆ!

Czy pamiętasz, jak mając kilka lat godzinami siedziałeś nad kolorowanką z kredkami starając się nie wyjść za linie i dobierać ładne kolory? Z wystawionym na brodzie językiem spędzałeś tak długie godziny, zapominając o całym świecie. WSZYSTKIE DZIECI KOCHAJĄ RYSOWAĆ!

KRISS WIELICZKO – Osobiście będę koordynował tę akcję. Mieszkam i pracuję w województwie lubelskim, w okolicach przejść granicznych z Ukrainą.

Kontaktuję się z najlepszymi dystrybutorami i sklepami z materiałami dla artystów prosząc o przekazanie kolorowanek, szkicowników, bloków, kredek, flamastrów i innych prostych artystycznych mediów dla najmłodszych.
Przekazane produkty będziemy rozdawać w miejscach, gdzie zakwaterowane zostają matki z małymi dziećmi aby rodzice i pracownicy ośrodków mogli organizować kreatywne i angażujące zajęcia dzieciom.

Ale każdy z Was może pomóc i przyłączyć się do akcji na trzy sposoby:

✅Kupując odcinki RYSUJ Z KRISSEM – 10% Twojej dochodu z wpłaty zostanie przekazane na tę właśnie akcję!

✅Udostępniając informację o Akcji ODMALUJ ŚWIAT na Facebooku czy Instagramie z hashtagiem: #odmalujświat

✅Wpłacając dowolną kwotę na zbiórkę naszej Akcji (kliknij w baner poniżej)
Zabrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup materiałów dla dzieciaków
Nieważne, czy to będzie 1, 2, 10, 50 czy 100 zł – KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE

PODARUJ DZIECIOM UŚMIECH I CUDOWNĄ CHWILĘ ZAPOMNIENIA

Firmy, Sklepy Plastyczne, Papiernicze i Dystrybutorzy, którzy chcieliby przekazać materiały na Akcję – proszeni są o kontakt pod adresem:

krisswieliczko@gmail.com

lub pod numerem telefonu: 695 992 086

Organizatorem Akcji jest Parafia Przemienienia Pańskiego w Borowicy (woj. lubelskie) przy wolontaryjnym współudziale koordynacyjnym Krzysztofa Wieliczko – właściciela Firmy ARCOWNIA oraz marek: RYSUJ Z KRISSEM i MALUJ Z KRISSEM

Na bieżąco będziemy publikować listę Firm, które dołączą do akcji oraz dzielić się z Wami relacją z przebiegu akcji na naszych mediach społecznościowych

Firmy, które nas wspierają:

FACEBOOK PARAFII W BOROWICY:
https://www.facebook.com/ParafiaBorowica

FACEBOOK KRISS WIELICZKO:
https://www.facebook.com/KrissWieliczko

INSTAGRAM KRISS WIELICZKO:
https://www.instagram.com/krisswieliczko/